JAK PODPOŘIT VÝDRŽ VŮNĚ NA POKOŽCE

Líbí se vám vůně vašeho oblíbeného parfému? Milujete ty chvíle, kdy vás ovane vítr a vy opět ucítíte svůj milovaný parfém? Toužíte se kochat jeho aromatickými složkami po celý den, aniž by vám vyvanul nebo se jeho vůně pozvolna vytrácela? Osvojte si pár triků, jak podpořit vytrvalost vůně na pokožce.

 

1. Správná aplikace parfému

Parfém by se měl nanášet především na ty části pokožky, kde je nejvíce teplo. Tam, kde vám pod kůží pulzují tepny. Proto se parfém nanáší zpravidla na krk, hruď a zápěstí. Pokud si jej budete dávat na krk, nikdy ne zepředu, ale z obou bočních stran, tam kde při velké námaze cítíte zrychlený tep.

Vůni si můžete nanést také na oblast horní části břicha, které je také velmi teplé, na loketní jamky, kotníky, podkolenní jamky a za uši. Příjemné je parfém mít i ve vlasech

 

2. Nikdy si netřete zápěstí o sebe

Některé dámy mají ve zvyku třít si následně po aplikaci zápěstí o sebe, to se však nevyplácí. Narušíte tak vonné složky v parfému, které se mají uvolňovat postupně. Vždy si proto stříkněte parfém na každou ruku zvlášť.

 

3. Zvýraznění vůně

Výdrž vůně podpoříte nejlépe tak, že budete používat i ostatní kosmetiku ze stejné řady jako je váš parfém. Vůně se tak nebudou na vašem těle bít a budete vonět déle. Kupte si proto stejný sprchový gel, tělový krém i deodorant. Nebo alespoň s podobnými vonnými složkami.

 

4. Průběžná aplikace parfému

Parfém noste neustále při sobě a přibližně jednou po pěti hodinách jej znovu aplikujte. Mnozí mají raději lehčí vůně, avšak vůně s těžšími vonnými složkami většinou vydrží mnohem déle. 

Základy jako je ambra nebo pižmo, vydrží déle, než například máta, či vodní, nebo květinová aromata.

Parfém nanášejte na vybraná místa na těle nebo stříkněte do vzduchu a vůní projděte. Tak docílíte efektu rozptýlení vůně po celém těle.

 

Čemu se vyhnout a kdy se může vůně parfému snížit

Na výdrž parfému a jeho provonění má vliv také váš přirozený tělesný pach. Proto byste se měla snažit, abyste přirozeně voněla co nejjemněji. Rozhodně se vyhýbejte příliš ostrým a kořeněným jídlům, které zostřují tělesný pach a dejte si raději na oběd salát nebo těstoviny.

Také nechoďte do uzavřených prostor nasáklých nepříjemnými pachy, které by se mohly usadit na vašem oblečení a zcela zničit dojem z vašeho parfému. Například kuřácké koutky, nevětrané restaurace, kde se vaří aromatická jídla, nebo prodejny ryb

Vždy dbejte na to, aby bylo vaše oblečení čistě vyprané a navoněné aviváží. Nejlépe takovou, která bude korespondovat s vůní vašeho parfému. Zimní bundy a kabáty pravidelně perte nebo je nechávejte vyčistit v čistírně.

 

Pozor na sport

Vůně parfému se může výrazně snížit i při zvýšené tělesné aktivitě. Pokud se ráno navoníte a doufáte, že vám vůně vydrží až do večera, kdy půjdete na rande, rozhodně mezi tím nechoďte běhat, do fitka nebo na společnou lekci. Zpotila byste se a parfém by se zcela vytratil nebo by změnil svou vůni. 

 

Krásný parfém na celý den

Ideální je navonět se hned po koupání, když jste čerstvě umytá a svěží. K tomu vám skvěle poslouží parfém CHAN GABRIELLE, který provoní nejen vás, ale celou vaši koupelnu.

Parfém BURB BODY je ideální vůní s dlouhou výdrží, která má v základu vanilku a pižmo, stejně jako BVL OMNIA CRYSTALLINE se svěžími citrusovými tóny. Vyberte si ty nejkrásnější vůně na Esensino.cz & sk. K výrobě používáme vonné esence dovážené z Francie a jejich podíl v parfémech je v minimální výši 18 %.

 

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím