SVÍČKY NEJEN JAKO DEKORACE

Svíčky vždy měly pro lidi velký symbolický význam. Nejčastěji bývají symbolem ticha, klidu a míru, úcty, ochrany. Stoupající teplý plamen je pro člověka doslova magický - pomáhá relaxovat a uvolnit se.

PODZIMNÍ MUST HAVE: NÁKUPY PLNÉ VŮNÍ

Doba letních svěžích vůní pominula a nastává čas horké kávy, koření a vůní podzimního ovoce. Užijte si naplno příjemnou atmosféru tohoto kouzelného období.

JAK VYBRAT PARFÉM PRO MUŽE: PRŮVODCE VŮNĚMI

Parfém pro sebe si ženy vybrat umí. S výběrem toho pravého parfému pro milovaného muže ale často mají problém. Jak při výběru parfému pro muže tedy postupovat?

NEJLEPŠÍ UNISEX PARFÉMY, KTERÉ BUDETE MILOVAT OBA

Hledáte vůně, které by se hodily jak pro vás, tak i pro vašeho partnera? Unisex vůně jsou tou správnou volbou a zamilujete si je oba. 

NEJSLAVNĚJŠÍ PARFÉMY VŠECH DOB

Jaké jsou ty vůbec nejslavnější parfémy všech dob a příběhy jejich vzniku? Čím se proslavily a které osobnosti je používaly a používají?

MŮŽE MÍT STEJNÝ PARFÉM ODLIŠNOU VŮNI U RŮZNÝCH LIDÍ?

Líbí se vám parfém vaší kolegyně či kamarádky a chtěli byste jej taky? Zdržte se unáhlených nákupů a raději si nejprve vyzkoušejte vzorek parfému přímo na sobě. 

TAKHLE VONÍ LÉTO: Nejoblíbenější letní parfémy

Moře a pláže, zahrady plné voňavých květin a šťavnaté citrusové plantáže. To jsou typické symboly letních dovolených a slunných radovánek.

PROČ NEPOUŽÍVAT VÍCE VŮNÍ SOUČASNĚ?

Máte několik svých oblíbených parfémů a chtěla byste je cítit nejlépe všechny najednou a neustále? Ač to zní jako skvělý nápad, raději to nedělejte.

JAK PODPOŘIT VÝDRŽ VŮNĚ NA POKOŽCE

Líbí se vám vůně vašeho oblíbeného parfému? Milujete ty chvíle, kdy vás ovane vítr a vy opět ucítíte svůj milovaný parfém? Toužíte se kochat jeho aromatickými složkami po celý den..

PARFÉMY VERSUS OPALOVÁNÍ

Přichází léto, doba kdy většina žen chce být krásně opálená a zároveň hezky vonět. Některé z nás však trápí otázka, jestli se váš oblíbený parfém nebude bít s opalovacím krémem?!
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím