TAKHLE VONÍ LÉTO: Nejoblíbenější letní parfémy

Moře a pláže, zahrady plné voňavých květin a šťavnaté citrusové plantáže. To jsou typické symboly letních dovolených a slunných radovánek.

PROČ NEPOUŽÍVAT VÍCE VŮNÍ SOUČASNĚ?

Máte několik svých oblíbených parfémů a chtěla byste je cítit nejlépe všechny najednou a neustále? Ač to zní jako skvělý nápad, raději to nedělejte.

JAK PODPOŘIT VÝDRŽ VŮNĚ NA POKOŽCE

Líbí se vám vůně vašeho oblíbeného parfému? Milujete ty chvíle, kdy vás ovane vítr a vy opět ucítíte svůj milovaný parfém? Toužíte se kochat jeho aromatickými složkami po celý den..

PARFÉMY VERSUS OPALOVÁNÍ

Přichází léto, doba kdy většina žen chce být krásně opálená a zároveň hezky vonět. Některé z nás však trápí otázka, jestli se váš oblíbený parfém nebude bít s opalovacím krémem?!

JAK ZMĚNÍ VŮNI PARFÉMU NAPŘ. KOŘENĚNÁ JÍDLA?

Líbil se vám parfém na kamarádce, ale na vás osobně voní úplně jinak? Je to možné. Čím je to způsobeno? A jak se může měnit vůně vašeho parfému, pokud například sníte ostře kořeněné jídlo?

ZÁLEŽÍ VÁM NA ORIGINALITĚ? VSAĎTE NA NICHE PARFÉMY!

Niche parfémy představují ve světě vůní výjimečný prvek. O co se jedná a jak na to, když máte na parfémy omezený rozpočet?

JAK DLOUHO LZE POUŽÍVAT JEDEN PARFÉM ?

Parfémy podobně jako jakákoliv jiná kosmetika mají svou trvanlivost. Pokud si tak v dobré víře několik let šetříte svou oblíbenou vůni, dost možná děláte zásadní chybu.

5 TIPŮ K VÝBĚRU PARFÉMŮ PODLE VZORKŮ

Toužíte pořídit si nový parfém? Ale nechcete rovnou investovat do celé lahvičky, když nevíte, jak vám daný parfém bude vonět a jestli vám vůně vůbec bude sedět? 

JAK VYBRAT PARFÉM PODLE INTENZITY VŮNĚ

Běžně jsme zvyklí jakoukoliv vůni označovat jako parfém. To však není zcela přesné. Jak se od sebe liší jednotlivé vůně podle koncentrace a jak si vybrat tu pravou? 

10 NEJLEPŠÍCH ESENSINO PARFÉMŮ

Kteří moderní muži či ženy by nechtěli svému partnerovi vonět?! Prohlédněte si top imitace parfémů pro něho i pro ni.
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím