5 tipů k výběru parfémů podle vzorků

Toužíte pořídit si nový parfém? Ale nechcete rovnou investovat do celé lahvičky, když nevíte, jak vám daný parfém bude vonět a jestli vám vůně vůbec bude sedět? 

JAK VYBRAT PARFÉM PODLE INTENZITY VŮNĚ

Běžně jsme zvyklí jakoukoliv vůni označovat jako parfém. To však není zcela přesné. Jak se od sebe liší jednotlivé vůně podle koncentrace a jak si vybrat tu pravou? 

10 NEJLEPŠÍCH ESENSINO PARFÉMŮ

Kteří moderní muži či ženy by nechtěli svému partnerovi vonět?! Prohlédněte si top imitace parfémů pro něho i pro ni.

JAKÝ BY BYL SVĚT, KDYBY NEBYLY PARFÉMY

Svět bez voňavých esencí? Kdo by si to uměl představit?! Parfém je jedním z nejvíce osobních produktů, bez kterého se už neobejdeme.

PRŮVODCE JEMNÝCH KVĚTINOVÝCH VŮNÍ

Květinové vůně jsou jedny z nejoblíbenějších vůní vůbec. Jsou přírodní, sladké, jemné a svěží. Zkrátka jsou všechno, co byste čekali od parfému. 

JAKÉ PARFÉMY SE HODÍ DO PRÁCE?

Snad všechny ženy jsou při každé příležitosti rády obklopeny příjemnou vůní. Ani nemusí jít o nějakou zvláštní příležitost, obvykle stačí běžný pracovní den.

PARFÉMY ROKU 2020: Které byste měli mít ve své sbírce.

Parfém představuje nezbytný doplněk pro muže i pro ženy. Každoročně přicházejí na trh nové zajímavé vůně, které by vám neměly uniknout.

TAHÁK PRO MUŽE - jak správně vybírat parfémy pro ženy?

Parfém je věc, která potěší snad každou ženu, ať už jako dárek k narozeninám, k výročí, k Vánocům, nebo prostě jen tak.

PROČ NAKOUPIT PRÁVĚ U NÁS

Stále váháte nad tím, zda si pořídit svůj nový parfém právě u nás? Nákup na e-shopu Esensino vám může přinést celou řadu výhod. Jakých? Čtěte dále ..

SVÍČKY, KTERÉ PROVONÍ CELÝ BYT

Vánoce jsou jen jednou v roce a samy o sobě mají svoji specifickou atmosféru. Na výjimečnosti jí ještě může přidat vůně svíček, které jsou oblíbené po celém světě.
Výhody
nákupu
Vše skladem disponujeme vlastními sklady
Ihned odesíláme objednávku rychle expedujeme
Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč
Výměna zboží vyměníme za jinou vůni

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím