PROVOŇTE SI PODZIM NEJLEPŠÍMI ORIENTÁLNÍMI PARFÉMY

Vůně Orientu je plná exotického koření. A co jiného než koření je silně spjato s podzimem?! V období sychravých dní vás nejlépe zahřeje teplý svetr vonící příjemnými tóny vanilky, skořice, santalového dřeva nebo květů z cizokrajných dálek, které vám připomenou vaši dovolenou. Provoňte si podzim těmi nejlepšími orientálními parfémy, které jsme pro vás vybrali.

 

 

Dámské podzimní orientální parfémy

 

CHL.OE

CHL.OE je orientálně květinová vůně. Její vůně se rozvíjí v hlavě do pivoňky, liči a frézie. V srdci vás oslní svými tóny konvalinka, růže a tajemná magnolie. V základu je vůně Orientu zastoupena cedrovým dřevem a ambrou. 

Je to vůně jemná a zároveň silná pro ženy, které milují květinové tóny podbarvené pevným základem, který je rozvine do jejich plného potenciálu. 

Liči patří nezaměnitelně k podzimu. Drobné střapaté kuličky liči jsou oblíbenou dekorací na podzimním stole a jsou také velice voňavé a chutné. Parfém oceníte na běžné nošení i schůzky s partnerem.

 

CHAN No.5

CHAN No.5 je vůně květinově orientální. V hlavě této vůně najdete neroli, bergamot, aldehydy a také ylang – ylang, který je symbolem orientálních vůní. Srdce prozařuje jasmín a májová růže. Základ tvoří vanilka, vetiver a santalové dřevo. 

Parfém je vhodný pro ženu elegantní a sebevědomou, která přesně ví, co chce. Hodí se k večerním příležitostem, na bussines schůzky s obchodními partnery nebo plesy či významné příležitosti. 

Vůně ylang – ylang a vanilky přímo dýchá Orientem. Jejich sladké tóny vám připomenou podzimní posezení u krbu a rozhovory s přáteli nad šálkem vanilkového espressa.

 

T.MUG ALIEN

T.MUG ALIEN je parfém dřevitě orientální. V jeho hlavě vaši pokožku provoní jasmín. V srdci je sytá vůně kašmírového dřeva a základ tvoří ambra. 

Tato nevšední a sofistikovaná vůně se hodí pro ženu, která ráda zkouší nové věci. Parfém připomíná rozlehlost vesmíru a jeho temnou notu v podobě kašmírového dřeva s jiskřivým jasmínem. 

Podzim často vytváří na večerní obloze úžasné barevné západy slunce, kde se proměňují barvy, postupně přecházející do temnoty noci. Ty si můžete vychutnat spolu s tímto orientálním parfémem ve městě i v přírodě, ještě než nastanou zimní šedivé dny.

 

 

Pánské podzimní orientální parfémy

 

DIO FAHREN

DIO FAHREN je květinově dřevitý parfém. Jeho hlavu tvoří mandarinka, levandule a hloh. Srdce je provoněno tóny koriandru, svěžích fialek a santalovým dřevem. V základu celou kompozici podtrhuje kůže, pačuli a vanilka. 

Hodí se pro muže elegantního a jemného, ale také silného, který má rád luxusní styl. Podzimní dny přímo vybízejí k návštěvám kaváren a luxusních restaurací, kde se budete cítit jako doma.

 

BVL MEN IN BLACK

BVL MEN IN BLACK je vůně orientálně květinová. Hlava tohoto parfému je plná tónů tabáku a koření. V srdci najdete kosatec, kůži a tuberózu. Základ voní fazolemi tonka a guajakovým dřevem. 

Tato vůně je vhodná pro muže s vlastním životním stylem, volného a nespoutaného, který se nebojí objevovat nové možnosti. Můžete si ji vzít na podzimní akce nebo výstavy, v době, kdy se přesouvají všechny zábavní činnosti z chladného venku do místností. Budete živě diskutovat a svou sytě kořenitou vůní dotvoříte příjemnou atmosféru své osobnosti.   

 

Podzimní parfémy vybírejte na Esensino

Tyto parfémy ale samozřejmě nejsou vše. Na Esensino.cz najdete desítky kvalitních parfémů inspirovaných světovými vůněmi. Stačí si jen vybrat. Vyzkoušejte kvalitní parfémy z Esensino.cz za zlomek ceny. Nabízíme vysoce kvalitní parfémované vody s podílem 18 % vonných esencí.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím