SVÍČKY, KTERÉ PROVONÍ CELÝ BYT

Vánoce jsou jen jednou v roce a samy o sobě mají svoji specifickou atmosféru. Na výjimečnosti jí ještě může přidat vůně svíček, které jsou oblíbené po celém světě.

TIPY NA PARFÉMY K VÁNOCŮM PRO MUŽE

Možná se ještě snažíte pohledem zastavit utíkající dny v kalendáři, už však neutečete jasnému poselství: Vánoce jsou pomalu tady.

JAK KRÁSNĚ VONĚT CELÝ DEN

Krásně vonět, to neznamená najít si jen „ten svůj“ parfém, ale umět ho i správně aplikovat a používat. Věděli jste, že nevhodnou aplikací můžete vůni parfému téměř zničit?!

JAK SKLADOVAT PARFÉMY?

Pravidla skladování má i kosmetika a parfémy nejsou výjimkou. Právě správné skladování parfémů zajistí jejich dlouhou životnost, krásnou vůni i dlouhou výdrž. Jak na to?

DÁMSKÉ A PÁNSKÉ PARFÉMY DO SPOLEČNOSTI

Dnes bychom Vám chtěli představit naše parfémy, které se hodí na večer. Jsou výraznější, více kořeněné a vydrží na Vás vonět celý večer.

O PARFÉMECH

Určitě máte i vy alespoň jeden doma. Správně, řeč je o parfému. Proč se po prvním přivonění propadáme do omamného pocitu? Právě zde vám poodhalíme tajemství magického světa vůní.

PARFÉMY NA BĚŽNÝ DEN

Připadáte si bez vůně doslova jako nazí? Nevyjdete bez parfému ani k popelnici? Pak nejste sami! Parfémy jsou každodenním společníkem mnoha z nás. Jenže jak si vybrat ten pravý?

 

EXKLUZIVNÍ VŮNĚ NEJEN PRO ŽENY

Chanel... Už jen to slovo působí milovníkům luxusu lehké rozechvění. Ve spojení s parfémy opřádá Chanel téměř mystické kouzlo. Představíme si proto vůně inspirované touto legendární značkou.

NAŠE PODZIMNÍ BESTSELLERY PRO ŽENY

Podzim už je v plném proudu. Listí se barví do oranžova, teploty pomalu začínají padat a dny se znatelně zkracují. I podzim si můžete užít. Stačí ho prozářit novou vůní.
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím