JAK KRÁSNĚ VONĚT CELÝ DEN

Krásně vonět, to neznamená najít si jen „ten svůj“ parfém, ale umět ho i správně aplikovat a používat. Věděli jste, že nevhodnou aplikací můžete vůni parfému úplně zničit?! Nevíte si s tím zatím úplně rady? S našimi tipy to zvládnete!

 

1) Aplikujte parfém na správná místa 

Prodloužení účinku vaší vybrané vůně zajistíte její aplikací na konkrétní místa vašeho těla. Podle módní návrhářky Coco Chanel, by si žena zásadně měla nanášet parfém na ta místa, kde si přeje být líbána. Nelze doporučit aplikaci do podpaží, tam patří deodorant! Nejvýrazněji a nejsilněji voní parfém aplikovaný na šíji, zápěstí, předloktí, vnitřní stranu loktů a za uši. Je to tím, že na těchto místech je tenká kůže a pulzuje zde krev, tato místa jsou teplejší a parfém se lépe odpařuje. 

 

2) Provoňte parfémem oblečení

Postříkejte si oblíbenou vůní bundu, svetr, halenku i ostatní vrstvy oblečení. Textil dokáže efektivně pohltit vaši vůni. Nemusíte proto už během dne na sebe opakovaně stříkat parfém, protože oblečení zvládne vůni výborně pojmout a bude ji jemně šířit do okolí. Oblečení navíc většinou není třeba vonět každý den, často stačí znovu zopakovat aplikaci až po vyprání.

 

3) Vyberte si právný sprchový gel

Aby vaše vůně vydržela celý den, je vhodné ji vrstvit. Jakmile tedy objevíte svůj oblíbený parfém, vyberte si k němu také vhodný sprchový gel s podobnou vůní.

Jak poznat tu správnou? Stačí dodržet alespoň základní kategorie vůní sprchového gelu, které jsou podobné jako u parfémů: květinové, citrusové, mořské, kořeněné, orientální, apod.

 

4) Používejte tělové mléko

Po umytí pravidelně zjemněte pokožku tělovým mlékem. Zajistíte tak, že vaše jemná kůže lépe absorbuje vonné přísady, které jste si vybrali. Díky tomu se vůně na pokožce udrží mnohem déle. Zkuste podobně jako u sprchového gelu opět najít takové tělové mléko, které bude co nejvíce ladit s vaším oblíbeným parfémem.

 

5) Pořiďte si cestovní verzi parfému

Pokud i přes dodržení veškerých pravidel začne v průběhu dne vůně vyprchávat, navoňte se znovu. A abyste s sebou nemusela nosit v kabelce rovnou celý flakón, pořiďte si cestovní balení.

V naší nabídce naleznete také praktickou 25 ml verzi za příznivou cenu. Tato malá investice se vám mnohonásobně vyplatí. Oblíbenou vůni totiž budete mít stále po ruce a parfém přitom bezpečně uložený doma na poličce.

 

6) Skladování parfémů

Chcete, aby parfém vydržel ve vysoké kvalitě co nejdelší dobu? Stačí dodržovat následující jednoduchá pravidla: skladování parfémů

 

7) Rada na závěr: Nezapomeňte na přiměřené dávkování

Ve světě parfémů platí, že méně znamená více a vaším cílem není vonět za každou cenu. Na vlastní vůni si totiž zvyknete. Časem se může zdát, že vám parfém sice voní méně, ale intenzita vůně je pro okolí stále stejná. Proto se nesnažte vonět příliš často ani příliš mnoho. Mohli byste se tak totiž stát pro své okolí příliš převonění.

 

Výběr správného parfému na závěr

Nejen květinové parfémy umí být tak trochu křehké květinky, které vyžadují správné zacházení. Díky našemu průvodci už víte, jak na to, aby vůně vydržela co nejdéle. Máte už ten, který si přejete nosit znovu a znovu? Okouzlující vůně a kvalitní parfémy Esensino vybírejte na našem e-shopu. Pokud jste nerozhodní, pomocníkem vám budou naše 2 ml testery.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím