ZÁLEŽÍ VÁM NA ORIGINALITĚ? VSAĎTE NA NICHE PARFÉMY!

Niche parfémy představují ve světě vůní výjimečný prvek. O co se jedná a jak na to, když máte na parfémy omezený rozpočet? To se dozvíte právě v tomto článku. Pohodlně se usaďte, dejte si k tomu třeba vynikající kávičku a začínáme.

 

Co jsou niche parfémy

Samotné slovo niche pochází z francouzštiny a volně přeložit bychom ho mohli asi jako výjimečný či mimořádný.

To vypovídá o povaze těchto vůní. I ony jsou značně osobité a dlouhá léta zůstávaly vyhrazeny především znalcům parfémů. Stále častěji se však v současnosti dostávají do centra pozornosti i mezi běžnými uživateli.

 

Výjimečnost niche parfémů oceníte i vy

Niche vůně jsou řemeslně vyráběné parfémy složené jen z několika málo ingrediencí. Zpravidla se jedná o vzácné přírodní suroviny. Mnohdy jsou tvořeny dokonalou symfonií například jen tří složek

Jejich exkluzivitě odpovídá i to, že je nenajdete v běžných maloobchodech. Dostávají se pouze do specializovaných parfumerií nebo na pár e-shopů. Na trh se navíc dodávají jen v sériích o malém počtu kusů, takže vlastnit budete skutečně velice originální kousek.

 

Kde se niche parfémy vyrábí?

Obvykle pocházejí z dílny těch nejlepších parfémářských domů a jejich výroba trvá značně dlouho. Příprava jediného parfému může trvat i desetiletí

Receptury niche parfémů se navíc mnohdy dědí z generace na generaci a jsou logicky vysoce tajné. Návrhář může i nemusí zasahovat například také do podoby flakónu.

 

Objevte fascinující svět vůní niche parfémů

Niche vůně nabízejí velmi široké spektrum různých druhů vůní. Hodí se tak prakticky pro každého a nosit je můžete při různých příležitostech. Niche vůně mohou být elegantní i svěží. Specifikem niche parfémů je to, že nabízejí i velké množství unisex vůní, které dokáží odlišně vonět na muži i na ženě.

Tyto parfémy se však nekupují prioritně kvůli tomu, že vám voní. Zákazníci si je pořizují kvůli luxusnímu dojmu, který tvoří nejen samotná vůně, ale i příběh, který za těmito parfémy stojí. Niche parfémy jsou zkrátka po všech stránkách precizně propracované.

 

Umělecká díle ze světa parfémů

S nadsázkou bychom tak mohli říci, že niche jsou umělecká díla ze světa parfémů. Tomu ovšem odpovídá i jejich cena, kterou lze považovat za jedinou nevýhodu. Niche nejsou nutně dražší než konvenční parfémy, ale některé se s cenovkou pohybují výše

Chcete si pořídit dostupné luxusní vůně? Stačí si vybrat některý produkt z dílny Esensino. Mezi dámskými parfémy patří k nejoblíbenějším například ARM SHE nebo ARM BECAUSE YOU. Z unisexových vůní je možné zvolit CKL C.K. ONE či P.RAB INVICTUS UNISEX.

Doporučujeme také luxusní niche parfémy AM AllanMartin vyráběné v České republice.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím