SVÍČKY NEJEN JAKO DEKORACE

Svíčky vždy měly pro lidi velký symbolický význam. Nejčastěji bývají symbolem ticha, klidu a míru, úcty, ochrany. Stoupající teplý plamen je pro člověka doslova magický - pomáhá relaxovat a uvolnit se. Spoustě slavnostních příležitostí dodávají svíčky zvláštní atmosféru. A na podzim a zimu jsou naprosto ideální. Co takhle tedy vyzkoušet svíčky s krásnou vůní? Navoďte si doma podzimní atmosféru s tou pravou svíčkou. Poradíme vám, po jaké sáhnout.

 

Vítejte v Esensino

Svíčky z Esensino jsou velice kvalitní. Mohou hořet až 150 hodin. Za zlomek ceny tak získáte značkové svíčky, které jinde stojí spousty peněz. Kromě široké nabídky svíček nabízíme i parfémy, jejichž intenzivní vůně byly inspirovány světovými parfémy. 

Ovšem zpátky ke svíčkám. Po jakých svíčkách sáhnout na podzim a v zimě?

 

Využití svíček

Spousta lidí si myslí, že svíčky mají jen někde stát na stole a chytat na sebe prach. To je ovšem omyl. V tomto článku vás zasvětíme do odvětví nádherných vonných svíček, které probudí svou krásu až po zapálení. 

 

Ideální svíčky na podzim a zimu

 

Vanilla angel 

Tato svíčka je jako stvořená na Vánoce. Její vůně je příjemně vanilková a line se bytem tak, že dodává Vánocům jiné rozměry. 

Poslouží vám nejen jako parfém do bytu, ale díky svému vzhledu ji můžete umístit i doprostřed stolu a dát k ní baňky, pod ní tácek s trochou skořice a okolo vánoční cukroví. Svíčka je chráněna silným sklem a doba hoření je až 30 hodin.

I přesto, že se jí říká mini svíčka, v sobě ukrývá větší příměs vůně než mají ostatní svíčky ze stejné řady dekorativní kolekce. Díky své malé roztomilé velikosti (7x10 cm) a hmotnosti (130 g), dokáže vykouzlit úsměv u každého milovníka vonných svíček. Jemným designem se může stát vkusným doplňkem nejen u vás doma. 

 

Vonná svíčka Coffee Latte a Coffee Cappuccino

 

Coffee Latte a Coffee Cappuccino - obě svíčky se dokonale hodí do podzimního období

Vůně kávy je uklidňující a po dlouhém dni v práci vám přinese kýžené uvolnění. Ke svíčce můžete umístit okrasné dýně, do vázy dát větvičky šípků a třeba i nějakou tu růžičku. Užívat vůně těchto svíček si můžete až po 70 hodin.

Těmito svíčkami dokonale obdarujete své blízké, u kterých jste si jisti, že milují kávu nebo alespoň její vůni. Určitě neuděláte chybu, když této malé svíčce (10 cm) přibalíte i nějakou vyšší svíčku (zelené i žluté, bílé či červené barvy - krásné barvy podzimu).

U těchto malých svíček ve skleničkách máte tu výhodu, že po pečlivém vymytí je můžete používat jako kořenky!

 

Country Candle Fireside a Country Candle Apple Cider Cake

 

K podzimu a zimě se hodí pečení jablek a praskání ohně. Proto posledními svíčkami, které vám v tomto článku doporučíme, jsou vonné svíčky Country Candle Fireside a Country Candle Apple Cider Cake

První zmíněná svíčka dokáže navodit příjemnou atmosféru krbu s praskajícím dřevem. Voní lehce po vanilce, smetaně, javoru a santalovém dřevu. 

Druhá voní po pečených jablkách s kořením, karamelem a vanilkou. Obě mají červenou barvu, a proto se hodí k nazlátlému či stříbrnějšímu ubrusu, kousky skořice nebo k cukroví. 

Doba hoření se u těchto dvou svíček odhaduje až na 150 hodin. Rozměry sklenice jsou 10,7 x 16,8 cm. I v tomto případě můžete nádobku recyklovat, použít v kuchyni, v koupelně na drobnosti nebo jen jako vázičku. 

 

Svíčky a podzim = dokonalá kombinace

Provoňte si podzimní dny nějakou krásnou hřejivou svíčkou. V naší nabídce jich najdete mnohem více. Záleží pouze na vás a vašem vkusu. Díky svíčce doma vykouzlíte útulnou atmosféru a okamžitě se zbavíte všech chmur a podzimní deprese. Svíčky si vyberte na https://www.esensino.cz/vonne-svicky/.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím