SVÍČKY, KTERÉ PROVONÍ CELÝ BYT

Vánoce jsou jen jednou v roce a samy o sobě mají svoji specifickou atmosféru. Na výjimečnosti jí ještě může přidat vůně svíček značek COUNTRY CANDLE, CANDLE LITE, LIVING COLOURS, PADDYWAX nebo VOLUSPA, které jsou oblíbené po celém světě. Velice oblíbeným sortimentem jsou také aromalampy a vonné vosky.

Na následujících řádcích budou představeny ty nejlepší svíčky!

 

Svíčky COUNTRY CANDLE

Tyto svíčky jsou z dílny syna zakladatele společnosti Yankee Candle, která je nejznámějším světovým producentem svíček a má jen v USA více než 18 000 obchodů.

Tyto svíčky jsou stejně kvalitní jako Yankee Candle. COUNTRY CANDLE si také zakládá na tom, že během výroby používá jen vysoce kvalitní sklo, nejkvalitnější rafinovaný parafín, prvotřídní vonné oleje a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, jež jsou ručně rovnané. V porovnání s Yankee Candle je předností těchto svíček navíc také cenová dostupnost.

Na výběr je mezi menší variantou za 310 Kč a větší za 699 Kč, a právě tato dražší svíčka je dvouknotová. Existuje celá řada různých vůní od vanilkové přes citrusovou až k jablečně-skořicové.

Ideálním dárkem pro vaše blízké je svíčka FIRESIDE. Útulnou atmosféru vyzývající k příjemnému lenošení svojí vůní po skořici a vanilce do domácnosti vnese i svíčka COZY CABIN.

 

Svíčky CANDLE LITE

Bohatá historie firmy se začala psát roku 1840 v Cincinnati v Ohiu, kdy Thomas Emery založil firmu Emery Lard Oil & Candle Company. Cílem Candle-Lite je dodávat zákazníkům neustále ty nejkvalitnější vonné svíčky. Přírodní materiály, tvrzené sklo, knoty ze 100% bavlny a okouzlující esence zaručují nejvyšší kvalitu produktů. 

Svíčky Candle-Lite nabízí pro ten opravdový pocit domova, vůně od klasických přes sezónní vůně až po nejaktuálnější trendy. Máme pro vás ty pravé vůně na každý den: nechte za sebou stres všedního dne, dopřejte si wellness u vás doma, zachumlejte se do deky ve svém obývacím pokoji a odpočívejte. – užijte si volný čas v klidu domova a v soukromí ještě více a najděte svůj kousek ráje doma a zároveňdaleko od stresu všedního dne.

Užijte si volný čas v klidu domova se svíčkou JUICY BLACK CHERRIES, s vůní zralých černých třešní s nádechcem šťavnatého tropického ovoce nebo SWEET PEAR LILY, svůdnou kombinaci vůní šťavnaté hrušky a jemné lilie.

 

Svíčky LIVING COLOURS

Kolekce svíček Living Colors americké společnosti Candle-lite přináší nápadité a příjemné vůně do všech domácností. Potěšte se a zrelaxujte u Vašich oblíbených vůní.

Útulnou a hřejivou atmosféru navodí svíčka APPLE SPICE: směs skořice, koření, jablka a čerstvého ovocného sadu. Se svíčkou SWEET TANGERINE si provoníte domov sladkou ovocnou citrusovou vůní, broskovým nektarem a špetkou vanilky.

 

Svíčky PADDYWAX

Nesmírné popularitě se těší také svíčky PADDYWAX, jež jsou ručně vyráběné v americkém státě Tennessee. Jsou zhotoveny z odlévaného sojového vosku s bavlněným knotem a prodávány ve stylových obalech.

Tyto svíčky lze bez obav doporučit jako vhodný dárek pod stromeček. Z levnějších se značné oblíbenosti těší VANILLA + MYRRH, z dražších je to potom WOODS - OCTAGON LEATHER & OAKMOSS v krásném dřevěném balení.

 

Svíčky VOLUSPA

Již více než dvacet let se v Kalifornii ručně zhotovují také svíčky VOLUSPA. Jejich hlavní složku tvoří kokosový vosk a vynikají svými luxusními obaly. Jejich využití nepřipadá v úvahu jen na Vánoce, ale mohou sloužit i jako půvabná dekorace do bytu. Nepopsatelnou nádhernou vůní se vyznačuje svíčka JAPONICA MOKARA.

 

Svíčky do každé domácnosti

Z pestré nabídky svíček si jistě i vy vyberete takovou, která provoní váš byt příjemnou vůní, případně potěší vaše blízké a přátelé. Neváhejte a nakupte už dnes svíčky, aromalampy nebo vonné vosky.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím