EXKLUZIVNÍ VŮNĚ NEJEN PRO ŽENY

 

Za vším hledej ženu... Coco Chanel

"Parfém je neviditelný, ale nezbytný a nenahraditelný módní doplněk. Avizuje, že žena přichází, a připomíná ji, když už odešla." Coco Chanel

Citát módní ikony dokonale vystihuje filosofii celé značky. Vůbec první Chanel parfém byl na trh uveden v roce 1921 a jednalo se o dnes již kultovní Chanel N°5, který je v celosvětovém měřítku stále jednou z nejslavnějších a nejprodávanějších vůní.

 

Chanel pro ženy

U nás na Esensinu máte ve spojení s legendou jménem Chanel na výběr hned ze sedmi parfémů, které jsou inspirovány vůněmi od této proslulé značky.

 

Legendární Chanel N°5

Na prvním místě tak nemůže chybět přirozeně právě diamant mezi parfémy v podobě slavné vůně s názvem Chanel N°5. Existuje snad někdo, kdo by tento parfém neznal?

Ať už jej znáte a milujete jej, anebo jste dosud pohlížela na Chanel jako na nedostupný luxus, zkuste si objednat naši alternativu. Garantujeme, že nepoznáte rozdíl mezi originálem a imitací od nás. Jednoduše si ho zamilujete. Nejslavnější vůni všech dob teď můžete mít i vy!

 

Chanel Gabrielle

Pořídit si u nás můžete i další slavný parfém od této značky - Chanel Gabrielle. Jedná se o jemnou, půvabnou vůni. Její kompozice je okouzlující, plná květinových tónů. Reprezentuje silnou, nezávislou ženu, která si plní své sny.

Tato vůně je poměrně nová, nijak si však nezadá svým půvabem se stálicí Chanel N°5. Oceníte ji hlavně ve dnech, kdy nemáte náladu na výrazné vůně. Gabrielle se stane vaší nejlepší kamarádkou.

 

Další dámské parfémy inspirované značkou Chanel

Pokud byste si nevybrala mezi těmito dvěma vůněmi, nemusíte ještě být zklamaná. V naší nabídce ještě najdete například Chanel Coco Chanel, Coco Mademoiselle, nebo Chanel Chance.

Sami věříme tomu, co vám doporučujeme. Parfémy inspirované značkou Chanel zaručeně udělají radost vám nebo někomu z vašich nejbližších.

 

Chanel pro muže

I když byl Chanel stvořen původně pro ženy, dnes je na trhu i několik pánských vůní. Protože i muži si zaslouží dotek jedinečnosti.

Doporučení si od nás zasloužil parfém inspirovaný vůní Chanel - Allure Homme Sport. A to především proto, že se jedná o neotřelé spojení energické výrazné vůně a elegantního luxusu. Tento parfém je ideální pro sportovně založeného muže.

 

Dokonalá vůně doplní vaši osobnost

A parfémy inspirované slavnou značkou Chanel: imitace parfémů Chanel, samozřejmě nejsou jediné, které na našem e-shopu najdete. Na Esensino najdete i desítky dalších vůní inspirovaných například slavnými značkami Armani, Paco Rabanne, Chloe, nebo třeba Dior. Stačí si jen přivonět.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím