JAKÝ BY BYL SVĚT, KDYBY NEBYLY PARFÉMY

 

Svět bez voňavých esencí? Kdo by si to uměl představit?! Parfém je jedním z nejvíce osobních produktů, bez kterého se už neobejdeme.

 

Z historie
Pozitivní účinky vůní využívali lidé už ve starém Egyptě, kdy už faraoni používali vonné esence a překvapivě to byla dlouhou dobu výhradně mužská doména. To ve starověkém Řecku se výrobou vůní zabývaly hlavně ženy a využívaly kombinace mnoha druhů koření a květin.

O parfémech, jak je známe dnes se v Evropě začalo šířit povědomí až ve 14. století. První laboratoř, která začala k výrobě parfému přistupovat vědecky, vznikla v 16. století ve Francii. Právě Francie se stala zemí, která provoněla celý svět.

 

Řekni to beze slov
Parfémy vždy něco naznačují. Používáme je, protože nás inspirují a uvolňují. Oceňujeme nevtíravý a příjemný způsob, kterým nás reprezentují. Každý parfém evokuje emoce a je na instinktu každého, aby si vybral takovou vůni, která v daný okamžik dokáže definovat nejen styl člověka, ale i náladu a pocity.

 

 

Výběr z oblíbených vůní

 

B016  BOSS WOMAN

Uprostřed chladného počasí potřebujeme všichni svěží dotek. Právě ten může ženám nabídnout magická esence inspirovaná parfémem Hugo Boss Woman. Vůně určená moderním ženám, které se nebojí upoutat pozornost a nechat vůni, aby za ně vyjádřila touhu po životě. Mladiství elán je zdůrazněný citrusovou vůní a dotek smyslnosti je podtržený vůní santalového dřeva a cedru. To vše za vás prozradí parfém H.BOSS WOMAN (B016). Vůni ocení ženy, které se nebojí ukázat kromě své romantické stránky i smyslnost.

Prohlédnout si můžete i další jiné imitace parfémů Hugo Boss.

 

E096  P.RAB. INVICTUS (unisex vůně)

Nejen ženy mohou prostřednictvím vůní vyjádřit svou náladu a naznačit stav své mysli. Pro muže s loveckým instinktem, kteří chtějí ukázat i svoji romantickou stránku, je určená imitace esensino inspirovaná parfémem Paco Rabanne Invictus. Vůně, která představuje muže jako silného ochránce a ve stejný okamžik nechá nahlédnout do jeho skrytého nitra. Tato lehce provokativní esence může být i dobrým přítelem žen, které rády překvapují a provokují. To je moc parfému P.RAB.INVICTUS Unisex (E096)

 

B083  GIV. IRRESISTIBLE

Neodolatelná celý den. I tak by se dala definovat esence inspirovaná parfémem Givenchy Absolutely Irrésistible, která přitahuje pozornost kombinací svěžesti ovocných vůní a rafinovanosti orientu. Vůně pro ženy, které nemají sebemenší pochybnosti o své přitažlivosti a umí ji neotřelou vůní ještě zvýraznit. Pokud hledáte vůni, která to řekne za vás, potom se GIV. IRRESISTIBLE (B083) může stát vaší vizitkou.

 

  

Objevte dokonalé vůně na Esensino.cz

Objevte nádherné parfémy, imitace značkových parfémů inspirované světovými vůněmi na Esensino.cz. A navíc od každého námi nabízeného parfému si můžete vybrat 2 ml tester, abyste si mohli parfém v klidu vyzkoušet. Ideální varianta pokud si nejste svým výběrem jisti. Parfémy ihned odesíláme a při nákupu nad 700 Kč / 28 € máte od nás dopravu zdarma.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím