TIPY NA PARFÉMY K VÁNOCŮM PRO MUŽE

Možná se ještě snažíte pohledem zastavit utíkající dny v kalendáři, už však neutečete jasnému poselství: Vánoce jsou pomalu tady. Proč se letos nemusíte nestresovat tím, že nejkrásnější svátky v roce jsou za dveřmi?

 

Vyzrajte letos na dárek nejen pro svého muže 

Kupovat mužům dárky je poměrně náročné. Jak vybrat něco, co je dostatečně praktické, využitelné a současně to udělá radost? Lámete si už zase marně hlavu? Potěšte svého manžela, tatínka či syna luxusním parfémem.

Pokud navíc nechcete trávit hodiny ve frontách v obchodních centrech, jednoduše vyřešte Vánoce nákupem parfému u nás na Esensinu. S námi budete na Vánoce připraveni.

Abychom vám ušetřili tápání v naší široké nabídce, připravili jsme pro vás několik užitečných tipů.

 

Parfémy pro manžela či přítele:

Pokud je váš milovaný muž vášnivým sportovcem, určitě doporučujeme parfém inspirovaný vůní Chanel Allure Homme Sport. Tato sportovně elegantní vůně je vhodná pro aktivního muže. Můžete si prohlédnout i další imitace parfémů Chanel.

Parfém dodá vašemu partnerovi potřebný náboj pro překonávání každodenních překážek a zvládne s ním veškeré aktivity. Hodí se na běžný den i na sport. Jednoduše mu pomůže k tomu, aby se cítil po každém tréninku skvěle.

Jestli doma máte pracovitého businessmana, který si potrpí na luxus, jasnou volbou je pro něj parfém inspirovaný vůní Paco Rabanne 1 Million. Parfém od Paco Rabanne je doslova synonymem úspěchu. Tato úžasná vůně je mírně sladká, nijak však svým vyzněním neztrácí na síle a mužnosti.

Vašeho přítele určitě také potěší vůně Giorgio Armani Acqua Di Gio. Hodí se na běžný pracovní den. Je velmi jemná, přesto však moderní, silná a rafinovaná. Umí proto dodat potřebné sebevědomí.

 

Parfém pro tatínka nebo dědečka

Parfémy jsou láska v každém věku. Pro vašeho tatínka či dědečka tak rozhodně doporučujeme vůni inspirovanou parfémem Hugo Boss Bottled. Tato svěží dřevitě-kořeněná vůně je tím, čím je Chanel N°5 ve světě dámských parfémů. Jedním slovem: legenda. Právem tak Bottled patří k vůbec nejprodávanějším pánským vůním. Působí velmi jemně, avšak smyslně. Hodí se proto pro moderní, ale také vyzrálé muže.

 

Užijte si voňavé Vánoce s Esensinem

Věříme, že s naší pomocí se vám podaří vybrat ten pravý parfém, který pod stromečkem zaručeně sklidí úspěch. S dárky navíc nečekáme až na Ježíška a připravili jsme pro vás ještě něco navíc. Nezapomeňte nás sledovat na našem  Instagramu esensino_czsk. Právě tady pravidelně soutěžíme o zajímavé ceny. S námi budete na letošní Vánoce připraveni raz dva.

  

 

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím