MŮŽE MÍT STEJNÝ PARFÉM ODLIŠNOU VŮNI U RŮZNÝCH LIDÍ?

Líbí se vám parfém vaší kolegyně či kamarádky a chtěli byste jej taky? Zdržte se unáhlených nákupů a raději si nejprve vyzkoušejte vzorek parfému přímo na sobě. Parfémy mohou totiž mít na každé osobě poněkud odlišnou vůni. Čím je to způsobeno?

 

Proč se parfémy na uživatelích odlišují?

Každý člověk má svůj vlastní tělesný pach, který je jedním z rozpoznávacích smyslových nástrojů, jak se navzájem odlišit. Podle tělesného pachu je možné člověka identifikovat, i když jej nemusíte zrovna vidět. Pach každého člověka má specifické složení, které je stejně neopakovatelné jako například otisk prstu.

 

Parfém může být na každém člověku jiný

Rádi však na sebe nanášíme voňavou kosmetiku, jako jsou deodoranty, tělová mléka a samozřejmě i parfémy. Vůně parfému však tělesný pach nikdy zcela nepřebije, ale naopak se s jeho přirozenými složkami spojí a doplní je vonnými esencemi

Tělesný pach se mění i podle toho, jaké má dotyčná osoba aktuální pH pokožky. To se mění kupříkladu vlivem hormonálních změn nebo stravy.

 

Stejný parfém, jiná vůně

Proto voní ten stejný parfém na každé osobě zcela jinak, a to i v různých fázích života. Parfém, který vám voněl v 15 letech, vám nemusí vonět ve 30 letech. Preference vonných složek se zároveň s věkem částečně mění.

Nikdy proto nedejte na první dojem vůně na jiném člověku, ale požádejte kolegyni nebo kamarádku, jejíž parfém obdivujete, o vyzkoušení na vlastní pokožce, nebo si pořiďte vzorek daného parfému

 

Jak parfémy vybírat?

A jak správně daný parfém testovat? Parfém aplikujte na své zápěstí. K parfému si následně přivoňte nejdříve po pěti minutách, pak po deseti a nakonec po hodině, aby vám neunikly žádné fáze jeho rozvíjení. Hlava, srdce i základ.

 

Jak podpořit vůni na své pokožce

Intenzitu vůně na své pokožce podpoříte nastříkáním na pulzní body. To jsou místa, kudy protéká nejvíce krve. Tedy na krku, za ušima, na hrudi a na zápěstích. 

A jaký parfém si můžete vybrat? Arm Code Women vám se svými pomerančovými tóny zajistí dlouhotrvající svěžest. Parfémem nastříkaným ve vlasech či projitím ve vonné mlze si zajistíte co nejdelší intenzitu vůně. 

Nádhernou voňavou mlhu vytváří také Guer Idylle nebo Ckl Eternity, kde pocítíte rozvinuté květy pivoněk a bílých květin.

Dokonalý parfém inspirovaný světovými vůněmi si vyberte na ESENSINO.cz & sk.

 

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím