JAK VYBRAT PARFÉM PRO MUŽE: PRŮVODCE VŮNĚMI

Parfém pro sebe si ženy vybrat umí. S výběrem toho pravého parfému pro milovaného muže ale často mají problém. Kromě toho, že by se vůně měla líbit vám, dotyčný by měl vonět také sám sobě. Jaký má ale jeho nos vkus? Celá řada žen v tom nemá příliš jasno. Jak při výběru parfému pro muže tedy postupovat? Přinášíme vám proto průvodce nejlepšími imitacemi pánských vůní.

 

  1. Žena by měla začít u sebe. Líbí se vůně jí samotné?

Parfém pro muže by měl podtrhnout především jeho mužnost. Právě ta zapůsobí na ženu jako magnet, když kolem ní muž prochází. A žena sama nejlépe ví, zda na ní má parfém právě takový efekt.

 

  2. Hodí se parfém k jeho osobnosti?

Zážitek z parfému je vnímán velice individuálně a pocitově. Parfém vybíraný pro muže by měl vyjádřit jeho osobnost, umění být galantní a životní styl, který je mu vlastní. 

Bude mu více slušet romantická vůně provoněná dřevem a kořením, nebo naopak citrusová aktivní vůně vhodná pro sportovce? Záleží na tom, jak dobře svého partnera znáte.

 

  3. Muži mají mít sebevědomí. Dá jim ho vybraný parfém?

I když se to občas nezdá, i muži si zakládají na výběru. Chtějí být moderní a přitažliví. Parfém by jim v tom měl pomoci a podpořit jejich sebevědomí. 

Díky němu se mohu cítit svěží a žádaní. Volte proto moderní trendy a nepodceňujte ani sílu designu parfémové lahvičky.

 

  4. Svěžest na prvním místě. Je parfém svěží?

Svěžest hraje při výběru parfému pro muže důležitou roli. Muži mají blízko ke sportu a fyzické aktivitě. Od parfému proto chtějí, aby jim dodal pocit svěžesti. Chcete-li jít „na jistotu“, volte především svěží vůně. Ty obsahují citrusové a ovocné tóny.

 

  5. Dbejte na kvalitu

Kvalitní parfém déle vydrží a bude na vašem partnerovi vždy nádherně vonět. Proto volte kvalitní parfémy, například ty, které nabízíme na Esensino.cz. U nás najdete parfémované vody s podílem 18 % vonných esencí.

 

  6. Dejte si záležet

Chcete-li dobře vybrat, vybírejte vždy pečlivě, s rozvahou a nespěchejte. Výběr správného parfému neuspěchejte a věnujte mu maximum času. Pečlivý výběr se vám vyplatí a výsledkem bude parfém, ze kterého bude jak váš muž, tak i vy nadšená. 

 

Tipy na parfémy pro muže

Hugo Boss The Scent

Kořenitý pánský parfém Hugo Boss The Scent s nádechem levandule. Příjemná vůně vzbuzuje pocity krásné svěží přírody

Dovolí vám zapomenout, kde v tu chvíli jste a ztratíte i pojem o čase. Vůně parfému vás vtáhne do světa krásných pocitů. Rozmazlí vás a vyvolá jiskru, která jen tak nezhasne. Nechte se i vy unášet tím krásným pocitem.

 

Antonio Banderas Radiant Seduct blue

Dalším skvělým parfémem je Radiant Seduct blue z řady Antonio Banderas. Aromatická svěží vůně pomeranče, grapefruitu a máty vašeho muže povzbudí a odbourá únavu a probudí v něm pravé smysly. 

Svůdná vůně pro opravdové muže, svádící a okouzlující. Zavřete oči a nechejte se unést jeho parfémem. Jeho svěžest je dokonalá.

 

Abercrombie & Fitch Fierce

Mnoho žen zbožňuje tu dřevitou vůni, tak typickou pro pánské parfémy, která je podtržena jím samotným. Abercrombie Fitch Fierce je tím pravým parfémem, který tyto požadavky splňuje. 

Muži by měli být obohaceni o pocit, že jsou žádoucí. Třeba právě díky tomuto parfému.

 

Parfémy jsou dokonalým dárkem

Je to právě většinou žena, která je obletována a zahrnuta pěknými dárky na Vánoce, na narozeniny, při svátku sv. Valentýna či při jiných příležitostech. Nyní je ovšem čas vybrat tu pravou vůni i pro něj a pro tentokrát potěšit muže. 

Nabízíme desítky nádherných dámských i pánských vůní inspirovaných světovými parfémy. Vybrat si můžete z několika objemových velikostí, anebo jen tester daného parfému. Parfémy ihned odesíláme.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím