TAHÁK PRO MUŽE - Jak vybrat parfém pro ženu?

Parfém je věc, která potěší snad každou ženu, ať už jako dárek k narozeninám, k výročí, k Vánocům, nebo prostě jen tak. Výběr takového parfému však nemusí být vůbec jednoduchý, a to především pro muže. Koneckonců, každá žena je úplně jiná, každé voní něco jiného, účastní se jiných akcí, stýká se s jinými lidmi... Avšak právě díky těmto, na první pohled možná nedůležitým rozdílům, se můžete při výběru té pravé vůně orientovat. Pojďme se podívat jak.

 

Osobnost obdarované ženy 

Velkou roli při výběru vůně hraje samotná osobnost ženy, od té se totiž velmi často odvíjí to, jaké vůně má ráda. Zjednodušeně se to dá říct takto: žena, která je jaksi jemná, něžná, milá, romantická apod. uvítá vůně, které jsou stejné, tzn. jemné, sladké a navozující romantickou atmosféru. Naopak žena, která je energická, rázná a rozjařená bude pravděpodobně vonět raději nějakou výraznější, kořeněnější a svěží vůní.

 

Vůně se ke své nositelce musí hodit

Jednoduše tedy vybírejte vůni podle toho, zda se k dané ženě hodí. Samozřejmě to ale neplatí vždy úplně 100%, i romantičky mohou mít rády výrazné vůně a rázné ženy naopak jemné. Ve většině případů však toto pravidlo funguje velmi přesně. Zkrátka si vybavte osobnost ženy, které chcete parfém věnovat, a už se stačí jen řídit instinktem.

 

K jakým příležitostem bude parfém určen?

Kromě osobnosti je důležitým bodem také to, kam se žena bude parfémem vonět.

Má jít o romantickou vůni na rande, výraznou na party, nebo jemnou pro každodenní život? Před výběrem parfému si nezapomeňte na tuto otázku odpovědět. Avšak i u tohoto bodu vám může často dopomoci právě osobnost ženy.

Jde o samotářku, která je ráda, že se vrátí z práce domů a může si odpočinout nad knihou? Nebo jde naopak o ženu, která si užívá společnost lidí a často chodí na různé večírky? Pečuje o svůj vzhled ráda, nebo jí to spíše obtěžuje a je raději, když má ranní upravování rychle za sebou? Všechny tyto otázky vám mohou s výběrem pomoci.

 

Denní rutina se promítne v parfému

Jestliže je žena spíše samotářská nebo má péči o svůj vzhled ráda rychle z krku, zvolte raději nějakou lehkou a svěží vůni, která nevzbuzuje příliš pozornosti a vydrží dlouho vonět. Dá se totiž předpokládat, že taková žena se ráda navoní ráno a bude chtít, aby vůně vydržela vonět, dokud se zase nevrátí v klidu domů.

U žen, které jsou pravým opakem, volte zase výraznější vůně. Pokud víte, že obdarovaná žena právě randí, nebojte se sáhnout po sladké, romantické vůni, která navozuje zamilovanou náladu.

 

 

Pár tipů na oblíbené vůně, se kterými nešlápnete vedle

 

Arm Aqua di Gioia

Tento parfém je úžasnou kombinací výrazné vůně citrusů a jemnějších tónů jasmínu. K dokonalosti ji přivádí kombinace zemitého cedru a neobvyklého hnědého cukru. ARM AQUA DI GIOIA je perfektní vůní pro každou klidnou, silnou a svobodomyslnou ženu.

 

Bvl Jasmin Noir

Tento parfém s krásnou květinovou vůní gardénie, doplněný krémovou mandlí, jasmínem, kašmírovým dřevem a pačulí, je jedním z nejušlechtilejších parfémů vůbec. Je vhodný pro zralejší ženy, které se rády obklopují luxusem a elegancí, a které dokážou plně zacházet se svou smyslností.

Můžete si prohlédnou i další imitace parfémů Bvlgari.

 

Dio J´Adore

Tato velkolepá květinová vůně je přímo ztělesněním ženskosti. Spojuje ty nejušlechtilejší květiny v jeden smyslný celek, ve kterém najde zalíbení každá smyslná i jemná žena.

 

 

Nevíte si při výběru parfémů rady?

Stále si nevíte při výběru vhodného parfému pro ženu rady? Nechcete šlápnout vedle? Netušíte, co by jí mohlo vonět? Pak se na nás s klidem obraťte. Jsme vám plně k dispozici a velice rádi vám poradíme buď na e-mailu obchod@esensino.cz, anebo na telefonním čísle 778 048 078. Společně určitě ten správný parfém pro vaši milovanou najdeme.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím