PRŮVODCE JEMNÝCH KVĚTINOVÝCH VŮNÍ

Květinové vůně jsou jedny z nejoblíbenějších vůní vůbec. Jsou přírodní, sladké, jemné a svěží. Zkrátka jsou všechno, co byste čekali od parfému. Proto se k jejich výrobě často používají. Pojďme se podívat na tři květiny, jejichž vůně je v parfémech velmi oblíbená, a také si ukázat pár parfémů, které jsou jejich vůní obohacené.

 

Růže

Vůně růží je jednou z nejpoužívanějších k výrobě parfémů vůbec. Její vůně je totiž naprosto magická, dokáže být jak jemná a lehká, tak i svůdná a záhadná. Parfémy s dominantním tónem růží jsou velmi romantické a povznášející, díky čemuž jsou u mnoha žen velmi oblíbené.

 

Parfém DIO JOY

Tento čistý, naplňující parfém plný energie se srdcem z jasmínu a růže tvoří čistou radost. Vůně parfému je prudce rozvinuta bergamotem a mandarinkou, na které navazuje již zmíněné mírnější, květinové srdce.

Hřejivý a lehce dřevitý základ vůně je jakýmsi dokonalým krémovým ukončením této jízdy vůní. Je zajištěn santalovým dřevem, bílým pižmem, pačulí a cedrem, které všechny dohromady tvoří čistou smyslnost.

Nezapomeňte si prohlédnout i další imitace parfémů Christian Dior.

 

Jasmín

Jasmínová vůně je samotným ztělesněním svůdnosti. Typická nasládlá vůně jasmínu je jaksi tajuplná a magická, díky čemuž je vhodná na romantické schůzky. Na tajuplnosti mu přidává i to, že tento krásně kvetoucí keř vykvétá jen v noci. No řekněte, není to samo o sobě romantické?

 

Parfém CACH NOA

Tento elegantní, čistý parfém tvoří dokonalé propojení několika úžasných vůní. Jeho hlava je velmi jemná a něžná, započatá sladkou broskví v kombinaci s pivoňkou, frézií, zelenými tóny a smyslným bílým pižmem.

Následuje hotová exploze květinových vůní, podtržená jasmínem a lilií, a dovedená k dokonalosti díky růži, ylang-ylang, konvalince a svěží trávě. Základem vůně je nasládlá vanilka a tonka fazole spolu s kadidlem, cedrem, santalovým dřevem, kávou a koriandrem. Parfém podtrhuje ženskou přitažlivost a zranitelnost, tudíž je vhodný pro každou jemnou a romantickou ženu.

 

Pačuli

Omamné aroma této zvláštní rostliny je zajímavé tím, že není typicky ženské. Ačkoliv pro mužské parfémy se obvykle používají spíše dřevité vůně, pačuli je jakýmsi univerzálem vhodným pro obě pohlaví. Její kořenitá a svěží vůně je perfektní pro svědomité a sebevědomé osobnosti.

 

Parfém CHL NOMADE

Divoká, nespoutaná a dobrodružná vůně tohoto parfému je doslova nezapomenutelným zážitkem. Do toho vás uvede opojná vůně mirabelky a sladkokyselého pomeranče, která je následována vůní samotného srdce parfému.

To je tvořeno svůdným jasmínem, frézií a růží, které dohromady tvoří hotovou květinovou bombu. Všechny tyto překrásné vůně završí aromatický dubový mech spolu se santalovým dřevem a samozřejmě pačuli. Parfém je vhodný pro každou ženu, která se ráda cítí svůdně, žensky a jemně. Pro každou ženu, která si užívá svobody a chce objevovat svět.

Chtěli byste tyto květinové vůně vyzkoušet? Pak si u nás na Esensino.cz objednejte od každého námi nabízeného parfému 2 ml tester. Ideální varianta pokud si nejste svým výběrem jisti, anebo nevíte, jak vám bude vůně sedět. Můžete tak vyzkoušet i jiné imitace parfémů Chloé.

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím