JAKÉ PARFÉMY SE HODÍ DO PRÁCE?

Snad všechny ženy jsou při každé příležitosti rády obklopeny příjemnou vůní. Ani nemusí jít o nějakou zvláštní příležitost, obvykle stačí běžný pracovní den k tomu, aby žena sáhla ráno po parfému. Je však třeba dávat pozor na to, po jakém sáhnete.

Do zaměstnání se totiž nehodí ani zdaleka všechny vůně a některé mohou být dokonce nevhodné a pro vaše kolegy nepříjemné. Pojďme se proto podívat, jaké vůně do práce volit a jakým se raději vyhnout, abyste se vyhnuly případným konfliktům.

 

Lehkost, svěžest a elegance 

Nejvhodnějšími vůněmi do zaměstnání jsou takové vůně, které jsou lehké, svěží a spíše sladké. Ty jsou v každé situaci příjemné a nevtíravé, což je přesně to, co v práci potřebujete. Určitě se vyhněte naopak těžkým, orientálním a svůdným vůním, které mohou být pro vaše kolegy opravdu nepříjemné.

Jednoduše řečeno, volte spíše takové neutrální, čistě elegantní vůně, které voní jen lehce, nikoho neobtěžují, a přesto dokáží okouzlit. Extravagantnější výrazné vůně si ponechte raději pro jiné příležitosti, kde budou určitě vhodnější.

 

 

Parfém nebo toaletní voda?

Někdy je dokonce lepší sáhnout při výběru vůně do práce spíše po obyčejné toaletní vodě než po parfému. Toaletní vody totiž nevoní tak intenzivně a jsou méně vtíravé, což vaši kolegové jistě ocení.

Nicméně všechny víme, že toaletní voda se parfému zkrátka nevyrovná a pokud máme možnost, vždy volíme raději parfém. V takovém případě však platí pravidlo lehkosti, svěžesti a elegance dvojnásob.

Ať už se rozhodnete pro to či ono, chybu neuděláte v práci ani s jedním. Pokud bude vůně splňovat podmínky nevtíravosti a příjemnosti, můžete zvolit jak parfém, tak i toaletní vodu.

 

 

Pár tipů na parfémy do práce

Podívejte se na několik kouzelných parfémů, které jsou do zaměstnání vhodné.

 

Parfém Arm Because It´s You

Tento parfém je naprostou klasikou pro běžné nošení. Jeho vůně je svěží, sladká, mírně citrusová a ideální pro elegantní ženy. Hlavu tvoří zralá malina ve spojení s neroli a mírně výraznějším citronem. V srdci vůně postřehnete typicky květinové tóny růže následované tou hlavní částí parfému, sladkou vanilkou v kombinaci s ambrovým dřevem a pižmem, které dohromady tvoří neuvěřitelně komplexní a smyslnou vůni.

 

Parfém Lanc Idole

Tato svěží a převážně květinová vůně je perfektní pro sebevědomé ženy, které si dokáží plně vychutnat svou vlastní ženskost. Hlava vůně je tvořena bergamotem v kombinaci s nasládlou hruškou. Poté přichází dokonalá kombinace květinových vůní růže a jasmínu, které tvoří samotné srdce parfému Lancôme Idole. Základem je vanilka s cedrovým dřevem a pačuli, které vůni dodávají typický sladký tón.

Prohlédněte si také další imitace parfémů Lancôme.

 

Parfém Lanc Miracle

Tato svěží a jiskřivá vůně je vhodná pro energické ženy, které se rády cítí krásné a jedinečné. Hlavu tvoří magická vůně frézie v kombinaci s liči. Po ní, v srdci parfému, přichází aromatická magnólie s tóny hřejivého zázvoru a delikátního pepře. Základem vůně je květinová vůně jasmínu doplněná ambrou a smyslným pižmem.

Zaujaly vás vůně? Chtěla byste si je vyzkoušet? Ale nechcete si hned kupovat plné balení? Pak si u nás na Esensino.cz objednejte od každého námi nabízeného parfému 2 ml tester. Ideální varianta pokud si nejste svým výběrem jisti, anebo nevíte, jak vám bude vůně sedět. Parfémy navíc ihned odesíláme a při nákupu nad 700 Kč / 28 € máte od nás dopravu zdarma. 

 

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím