5 TIPŮ K VÝBĚRU PARFÉMŮ PODLE VZORKŮ

Toužíte pořídit si nový parfém? Ale nechcete rovnou investovat do celé lahvičky, když nevíte, jak vám daný parfém bude vonět a jestli vám vůně vůbec bude sedět? Vyberte si svůj nový parfém pomocí vzorků. Máme pro vás 5 tipů, jak na to.

 

Jak si vybrat parfém podle testeru

Vzorek neboli tester je malá ampulka o objemu 2 ml, ve které se nachází odstřik parfému. Stojí mnohem méně než parfém. Můžete si tak pořídit několik vzorků najednou a zkoušet různé vůně. 

I když znáte složení parfému, je lepší jej vždy nejprve vyzkoušet na vlastní pokožce. Ve spojení s přirozenou vůní lidského těla totiž voní ve výsledku jeden parfém na různých osobách pokaždé jinak. To, co voní vám na vašich známých, tak nemusí sedět vám osobně a naopak. Proto při výběru nového parfému hrají vzorky důležitou roli.

 

Jaké testery vybrat?

Ale jaké testery vybrat? Nejlepší způsob, jak si vybrat správné testery, je začít u typů vůní, které vám zpravidla nejvíce sedí. Pokud máte radši lehké květinové nebo svěží vůně, určitě si nevyberete dřevitý parfém s výraznými aromaty jako je například ambra, pižmo nebo santal. Vyzkoušejte si objednat testery TOP 10 nejoblíbenějších vůní.

 

Jak vybrat parfém podle vzorků

Vybírejte podle typu parfému, jejichž složky vám běžně voní, ale nebojte se zabrousit i do jiných tónů, které běžně nepoužíváte, třeba citrusových nebo ovocných. Zajímavý je parfém Armani Si nebo velmi unikátní Coco Chanel Mademoiselle

To je právě velká výhoda vzorků, že nejsou drahé a jejich balení je malé, tak vás nebude mrzet, že máte doma vůni, která vám případně nevyhovuje. Navíc ji můžete třeba někomu darovat a pomoci tak najít dokonalý parfém svým známým.

 

Jak využít možnosti testeru na maximum?

Tester parfémů se na ESENSINO.cz prodává v malé lahvičce s plastovým vrškem, kde je rozstřikovač. Pokud chcete zjistit, jestli vám bude daná vůně vyhovovat, stříkněte si lehce parfém na zápěstí a ihned přivoňte. V první fázi, která následuje ihned po nanesení parfému, ucítíte hlavu parfému. To jsou prchavé složky, které brzy vyvanou. 

Přibližně po 15 minutách opět přivoňte a ucítíte srdce parfému, což jsou tóny, které voní několik hodin. Nejdéle však voní základ parfému. Pokud vám budou všechny tyto fáze parfému vyhovovat, neváhejte zakoupit celou lahvičku, určitě budete spokojeni.

 

Výhody testerů parfémů

Výhodou testovacích vzorků je jejich malá velikost a skladnost. Můžete je tak umístit i do malé kabelky, kde je budete mít vždy po ruce. S testery se můžete bavit a hrát si s nimi, pořídit si na ně pěknou krabičku. Nebo můžete s kamarádkami zorganizovat dámskou jízdu, na které budete vůně zkoušet a diskutovat o parfémech.

Na eshopu www.esensino.cz najdete parfémy inspirované světovými značkami. Objednat si zde můžete testery TOP 10 nejoblíbenějších vůní. Určitě vás zaujme pánský Dior Fahrenheit nebo Paco Rabanne 1 Million. Pro dámy doporučujeme Chanel no.5 nebo Lancome La Vie Est Belle.

 

 

 
Výhody
nákupu
Vonné esence z Francie
Nepřiplácíte značkový obal

MenuX

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde: Zásady souborů cookies.

Souhlasím