Triky a chyby: JAK VONĚT CELÝ DEN

Chcete neodolatelně vonět celý den? Zkuste naše tipy: 1) Nanášejte parfém efektivně      Klíčem k prodloužení účinku vaší vůně je efektivní nanášení parfému. Vonné esence se aktivují teplem, proto rozstřikujte vůni na místa, kde můžete cítit srdeční tep     jako je krk, zápěstí, vnitřní strana loktů i oblasti pod koleny. 2) Provoňte parfémem oblečení      Postříkejte bundu, svetr, halenku i ostatní vrstvy oblečení, ... více »

Jak skladovat parfémy?

Chcete, aby Vám parfém vydržel ve vysoké kvalitě co nejdelší dobu? Při skladování parfémů dodržujte 4 jednoduchá pravidla: 1) Nenechávejte flakon/parfém na přímém světle.      Přímé světlo či sluneční světlo je velkým nepřítelem parfémů. Parfém uchovávejte mimo dosah světla! Hojně používaným místem je okenní parapet a to je chyba.     Trvanlivost a kvalitu parfému zvýšíte, pokud budete flakon skladovat alespoň jen v původním obalu ... více »

Nejčastější dotazy

Koupím u Vás parfém nebo parfémovou vodu? Označení PARFÉM se uvádí, pokud je obsah vonných esencí 15-40%. Pro parfémovou vodu - Eau de Parfum (EDP) obsah 8-15%. Pro toaletní vodu - Eau de Toilette obsah 4-8%. V našem internetovém obchodě koupíte kvalitní parfémy. Podíl vonných esencí je minimálně 18-20%.   Prodáváte originální parfémy? Rozhodně ne. V našem internetovém obchodě najdete pouze alternativní vůně inspirované parfémy ... více »

O parfémech

 Parfém je obecné označení směsi esenciálních olejů a dalších aromatických látek.Jeho použití může vyvolat i různé pocity, nálady či touhy. Podtrhne také modní charakter osoby. Jeho vůně se projevuje ve třech fázích, které se uvolňují a postupně na sebe navazují. HLAVA (vysoké tóny) parfému utváří první dojem a proto je na ni kladen velký důraz.Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 5-15 minut, ale může to ... více »

Provozovatel webu www.esensino.cz, společnost PROFI GROUP Consulting s.r.o., se sídlem Vrchlického 336, 50601 Jičín,  IČ: 28825641, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím